ELEKTRIKÁR/ RAKÚSKO

Ponúkaný plat: 1 800
Kontakt: G-S COMPANY, s.r.o. J. Jesenského 1892/11 957 04 Bánovce nad Bebravou
Telefón:: +4..........zobraziť
Pridané 5 rokov a 8 mesiacov

Podobné ponuky

Popis

Miesto výkonu práce: Rakúsko
Mzda: 1800€/mesiac Informácie o pracovnom mieste:
  • Miesto práce: Wiener Neustadt/Rakúsko
  • Ponúkaný plat (netto): 1800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď po dohode so zamestnávateľom
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Iné výhody:
  • atraktívne pracovné podmienky: 1800€ netto
  • 13. a 14. plat
  • preplácanie nadčasov
  • rakúska pracovná zmluva
  • ubytovanie zabezpečené
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • elektro-inštalácie, kladenie káblov, pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov
  POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
  • vyžaduje sa prax v odbore min.2 rok
  • znalosť nemeckého jazyka na úrovni bežnej a odbornej komunikácie
  • skúsenosti s prácou v zahraničí na obdobnej pozícii sú výhodou

Špecifické detaily inzerátu

Elektrotechnika a energetika Elektrikár
Druh pracovného pomeru plný úväzok

Lokalita

Rakúsko, Zahraničie