KUCHÁR - ČAŠNÍK/ČKA - RAKÚSKO

Ponúkaný plat: od 1100
Kontakt: G-S COMPANY, s.r.o. J. Jesenského 1892/11 957 04 Bánovce nad Bebravou
Telefón:: +4..........zobraziť
Pridané 5 rokov a 8 mesiacov

Podobné ponuky

Popis

Miesto výkonu práce: Rakúsko
Mzda: 1.100€/mesiac čašník
          1.200€/mesiac kuchár Informácie o pracovnom mieste:
  • Miesto práce: Wiener Neustadt/Rakúsko
  • Ponúkaný plat (netto): 1100 - 1200 EUR/mesiac podľa kvalifikácie
  • Termín nástupu: ihneď po dohode so zamestnávateľom
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Iné výhody:
  • atraktívne pracovné podmienky: od 1.100€ netto, + 13 a 14. plat
  • práca na rakúsku pracovnú zmluvu
  • zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne, zdravotné, úrazové poistenie atď.)
  • práca v čistom a príjemnom prostredí
  • ubytovanie a strava je poskytovaná zamestnávateľom zdarma
  • možnosť dlhodobej spolupráce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • kuchár - príprava jedál, práca v kuchyni, príprava a spracovanie surovín v kuchyni, udržiavanie čistoty, preberanie tovaru,
  • čašník -  objednanie, prestieranie, poradenstvo ohľadom jedál a nápojov,objednanie hostí, servis jedál a nápojov, prípadné zúčtovanie
  Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Hotely, penzióny, ubytovne a reštaurácie v Rakúsku.
Požiadavky na uchádzača:
  • vyučený alebo prax v obore kuchár - čašník
  • vášeň pre gastronómiu,
  • znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • vyžaduje sa prax v odbore min. 1rok
  • skúsenosti s prácou v zahraničí na obdobnej pozícii sú výhodou
  • časová flexibilita
  • spoľahlivosť
  • poriadkumilovnosť
  • komunikatívnosť

Špecifické detaily inzerátu

Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo Kuchár
Druh pracovného pomeru plný úväzok
Požadované vzdelanie stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou

Lokalita

Rakúsko, Zahraničie